Lista produktów marki Mrugała

Aktywne filtry

Producent butów skórzanych Mrugała

Polski producent obuwia dla dzieci Mrugała istnieje na rynku od 25 lat. Nasze buty produkowane są ręcznie w sercu Podhala. Obuwie Mrugała szyte jest z myślą o wygodzie oraz prawidłowym rozwoju stóp dziecka. Każdy bucik wyposażony jest w profilowaną podeszwę, która wspiera odpowiednie ukształtowanie stopy dziecka. Ponadto usztywniane zapiętki oraz sztywne cholewki trzewików Mrugała wspomagają naukę chodzenia i chronią delikatne stopy dziecka przed kontuzjami.

Producent butów dziecięcych Mrugała wykorzystuje w swoich projektach tylko naturalne surowce pochodzące z terenów Unii Europejskiej. Podobnie jak w firmie Mido Noster każdy z nich jest indywidualnie sprawdzany. Dzięki temu kupując skórzane buty dziecięce Mrugała można mieć pewność, że są wykonane z najwyższej jakości materiałów, bez szkodliwych substancji. Skóra oraz wełna na buty zimowe Mrugała pochodzą z rolnictwa ekologicznego, które daje gwarancję, że są one zdrowe.

Profilaktyczno-korekcyjne buciki dziecięce Mrugała

Producent skórzanych bucików dziecięcych Mrugała oferuje również specjalną linię obuwia dziecięcego Porto. Jest to specjalistyczna linia obuwia zdrowotnego z atestem Zdrowa Stopa. Buciki dziecięce Porto posiadają szeroki czubek, który pozwala na swobodne ruchy palców, elastyczną podeszwę umożliwiającą zgięcie stopy na linii stawów śródstopno-paliczkowych oraz specjalnie zmodyfikowany obcas Thomasa, który wspomaga wysklepienie podłużne stopy. Sprężyste wkładki podnoszą komfort noszenia obuwia zdrowotnego dla dzieci oraz pozwalają na dopasowanie indywidualnych wkładek ortopedycznych, a tym samym przekształcenie bucików dziecięcych Mrugała w obuwie korekcyjne.

W linii obuwia Porto znaleźć można między innymi sandały profilaktyczno – korekcyjne Mrugała, baleriny profilaktyczno - korekcyjne Mrugała oraz półbuty profilaktyczno-korekcyjne Mrugała. Szeroki wybór zdrowego obuwia w linii Porto pozwala na dobranie bucików na każdą okazję zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Wyglądem nie odbiegają one od klasycznego obuwia dziecięcego, dzięki czemu nie wyróżniają się w trakcie noszenia i zapewniają dziecku wygodę na co dzień.

Zdrowe i piękne obuwie dziecięce Mrugała

Trzewiki dziecięce Mrugała odznaczają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale są także zgodne z najnowszymi trendami obowiązującymi w produkcji obuwia dziecięcego. Sztyblety Mrugała charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną, odpowiednią dla dzieci w każdym wieku. Półbuty dziecięce Mrugała to także zabawne wzornictwo, które spodoba się każdemu dziecku, dzięki czemu z chęcią będzie ubierało swoje ukochane butki. Szeroka gama kolorów oraz noski bucików przekształcone w urocze zwierzaczki spodobają się także rodzicom.

Śniegowce Mrugała charakteryzują się także odpowiednim zabezpieczeniem przed przemoczeniem. Wszystkie buty zimowe z tej serii posiadają specjalne membrany wodoszczelne Te-Por, które zabezpieczają buciki przed wodą, ale jednocześnie pozwalają stopie oddychać. Dzięki temu stopa dziecka pozostaje zawsze sucha.

mrugała


Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Zgadzam się na wykorzystywanie plików cookies