Lista produktów marki Mrugała

Aktywne filtry

Producent butów skórzanych Mrugała

Polski producent obuwia dla dzieci Mrugała istnieje na rynku od 25 lat. Nasze buty produkowane są ręcznie w sercu Podhala. Obuwie Mrugała szyte jest z myślą o wygodzie oraz prawidłowym rozwoju stóp dziecka. Każdy bucik wyposażony jest w profilowaną podeszwę, która wspiera odpowiednie ukształtowanie stopy dziecka. Ponadto usztywniane zapiętki oraz sztywne cholewki trzewików Mrugała wspomagają naukę chodzenia i chronią delikatne stopy dziecka przed kontuzjami.

Producent butów dziecięcych Mrugała wykorzystuje w swoich projektach tylko naturalne surowce pochodzące z terenów Unii Europejskiej. Podobnie jak w firmie Mido Noster każdy z nich jest indywidualnie sprawdzany. Dzięki temu kupując skórzane buty dziecięce Mrugała można mieć pewność, że są wykonane z najwyższej jakości materiałów, bez szkodliwych substancji. Skóra oraz wełna na buty zimowe Mrugała pochodzą z rolnictwa ekologicznego, które daje gwarancję, że są one zdrowe.

Profilaktyczno-korekcyjne buciki dziecięce Mrugała

Producent skórzanych bucików dziecięcych Mrugała oferuje również specjalną linię obuwia dziecięcego Porto. Jest to specjalistyczna linia obuwia zdrowotnego z atestem Zdrowa Stopa. Buciki dziecięce Porto posiadają szeroki czubek, który pozwala na swobodne ruchy palców, elastyczną podeszwę umożliwiającą zgięcie stopy na linii stawów śródstopno-paliczkowych oraz specjalnie zmodyfikowany obcas Thomasa, który wspomaga wysklepienie podłużne stopy. Sprężyste wkładki podnoszą komfort noszenia obuwia zdrowotnego dla dzieci oraz pozwalają na dopasowanie indywidualnych wkładek ortopedycznych, a tym samym przekształcenie bucików dziecięcych Mrugała w obuwie korekcyjne.

W linii obuwia Porto znaleźć można między innymi sandały profilaktyczno – korekcyjne Mrugała, baleriny profilaktyczno - korekcyjne Mrugała oraz półbuty profilaktyczno-korekcyjne Mrugała. Szeroki wybór zdrowego obuwia w linii Porto pozwala na dobranie bucików na każdą okazję zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Wyglądem nie odbiegają one od klasycznego obuwia dziecięcego, dzięki czemu nie wyróżniają się w trakcie noszenia i zapewniają dziecku wygodę na co dzień.

Zdrowe i piękne obuwie dziecięce Mrugała

Trzewiki dziecięce Mrugała odznaczają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale są także zgodne z najnowszymi trendami obowiązującymi w produkcji obuwia dziecięcego. Sztyblety Mrugała charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną, odpowiednią dla dzieci w każdym wieku. Półbuty dziecięce Mrugała to także zabawne wzornictwo, które spodoba się każdemu dziecku, dzięki czemu z chęcią będzie ubierało swoje ukochane butki. Szeroka gama kolorów oraz noski bucików przekształcone w urocze zwierzaczki spodobają się także rodzicom.

Śniegowce Mrugała charakteryzują się także odpowiednim zabezpieczeniem przed przemoczeniem. Wszystkie buty zimowe z tej serii posiadają specjalne membrany wodoszczelne Te-Por, które zabezpieczają buciki przed wodą, ale jednocześnie pozwalają stopie oddychać. Dzięki temu stopa dziecka pozostaje zawsze sucha.

mrugała


Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.