O nas

Witamy na stronie MUNI Shoes, sklepu z bucikami, który powstał z myślą o dzieciach oraz ich rodzicach, dla których ważne jest wspieranie zdrowego rozwoju stópek ich pociech!

Jesteśmy młodymi rodzicami a nasza córeczka Marysia jest centrum naszego wszechświata. Kiedy więc przyszedł ten wielki moment w którym postawiła swoje pierwsze kroczki zaczęło się szaleństwo pod tytułem: jakie buciki kupić? Od razu wiedzieliśmy, że jest to zakup ważniejszy niż wszystkie inne, bo źle dobrane obuwie może mieć negatywny wpływ na rozwój całego układu ruchowego dziecka. Szukając DOBRYCH bucików przeglądaliśmy fora, pytaliśmy znajomych, przeszukiwaliśmy internet. Po jakimś czasie wiedzieliśmy już, czego chcemy i które marki są warte zakupu, jednak okazało się, że w naszym mieście nie ma sklepu z żadną z nich. Wiadomo, że buciki dla dziecka najlepiej jest przymierzyć, jeśli jednak nie ma takiej możliwości, pozostaje internet, ale tu też pojawił sie problem. Szukaliśmy strony przejrzystej, skupiającej interesujące nas marki, żeby wygodnie zamówić od razu trzewiczki, tenisówki i kapcie, nie płacić 3 razy za wysyłkę, mieć rzetelne informacje o rozmiarówce i w razie potrzeby móc skorzystać z fachowej porady. Po kilku nieudanych zakupach, zwrotach, wymianach, bucikach kupionych i założonych raz, padł w końcu pomysł: a czemu nie otworzyć własnego sklepu? Sklepu gdzie rodzice i dzieci będą czuli się swobodnie, gdzie będzie kącik do zabawy i toaleta z przewijakiem przystosowana dla dzieci, gdzie będzie podjazd dla wózków, przyjazna atmosfera i co najważniejsze gdzie będą WYSELEKCJONOWANE BUCIKI NAJLEPSZYCH I SPRAWDZONYCH PRZEZ NAS MAREK!

I tak właśnie powstało MUNI Shoes! :) Miejsce stworzone z pasją i sercem, gdzie to maluch jest najważniejszy! Mamy nadzieję, że każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka, a wizyta w naszym sklepie to będzie czysta przyjemność! Do zobaczenia już niedługo!

Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Zgadzam się na wykorzystywanie plików cookies