Lista produktów marki Mido Noster

Aktywne filtry

Producent obuwia Mido Noster

Mido Noster to polski producent markowych bucików dziecięcych. Jest to rodzinna firma działająca na rynku obuwia dziecięcego od 18 lat. Mido Noster pochodzi z Łukowa – niewielkiej miejscowości w województwie lubelskim. Podobnie jak polska firma Mrugała produkują tylko najwyższej klasy buciki skórzane. Są one szyte ręcznie na specjalnych kopytkach szewskich, dzięki czemu mogą pochwalić się niezwykłą trwałością, a także dobrym wyprofilowaniem, co zwiększa wygodę ich użytkowania.

Trzewiki Mido Noster powstają z myślą o najmłodszych. Wszystkie buciki mają usztywnione zapiętki oraz profilowane wkładki, dzięki temu buciki Mido Noster są zdrowe dla małych stópek. Usztywnione zapiętki ułatwiają również zakładanie bucików. Dość sztywna i wysoka cholewka występująca w butkach Mido Noster dodatkowo chroni i stabilizuję stopę. Profilowane wkładki zapewniają odpowiedni rozwój stóp dziecka oraz ułatwiają naukę chodzenia. Buciki Mido Noster występują także jako buty profilaktyczno-korekcyjne idealne dla dzieci z wadami stópek.

Kolorowy świat bucików Mido Noster

Tenisówki Mido Noster, a także pozostałe obuwie takie jak trzewiki, sandałki i kapcie są projektowane zgodnie z najnowszymi trendami w świecie mody. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Ponadto zabawne wzory obuwia takie jak: śniegowce owieczki, trampki z liskami czy sandałki z kaktusami sprawiają radość nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Bogactwo kolorów i wzorów butów Mido Noster powoduje, że każdy wybierze coś idealnego dla siebie – mimo że nie będzie to łatwe zadanie!

Sandały Mido Noster oraz wszystkie inne ich skórzane buty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, pochodzących z Unii Europejskiej. Dzięki temu każdy rodzic może być spokojny, ponieważ żaden z materiałów użytych do szycia obuwia Mido Noster nie jest toksyczny. Pochodzą one również ze zrównoważonego przetwórstwa. Każdy etap produkcji materiałów, które wykorzystywane są przy tworzeniu markowych bucików Mido Noster, nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Skóry oraz wełna wykorzystywana przy produkcji pochodzą z rolnictwa ekologicznego.

Zdrowe buciki Mido Noster

Wszystkie buciki Mido Noster są zdrowe dla dziecięcych stópek. Wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów, które zadbają o stopy Twojego dziecka. Trzewiki Mido Noster posiadają także specjalną membranę Te-Por, która zapewnia nieprzemakalność butów zimowych, a przy okazji pozwala stopom oddychać. Dzięki temu stopy dziecka się nie pocą. Wiosenne tenisówki Mido Noster oraz letnie sandałki Mido Noster także posiadają specjalny krój, który dba o to, by stopy dziecka miały przewiew.

Kapcie Mido Noster oraz wszystkie inne buciki tej firmy mają wygodne zapięcia na rzep lub zamek, dzięki temu łatwo założyć je na nóżkę dziecka. Ponadto ułatwia to naukę samodzielnego zakładania bucików oraz ich zapinania.


 

Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Zgadzam się na wykorzystywanie plików cookies