Lista produktów marki Babice

Aktywne filtry

Babice - kapcie prawie jak bosa stopa

Lekko, miękko i przyjemnie – kapcie dziecięce Babice

Boso przez świat? To przepis na szczęśliwe dzieciństwo, beztroską zabawę i prawdziwą przyjemność. ALE! Nie zawsze wskazane jest chodzenie bosymi stópkami. Jak więc połączyć bezpieczeństwo chodzenia w butach z wartościami poznawczymi i prozdrowotnymi, jakie daje dreptanie bez nich? Odpowiedzią na to pytanie są skórzane buciki dziecięce Babice, stworzone po to, by dbać o stópki najmłodszych miłośników wygodnego i bezpiecznego poznawania świata.

Funkcjonalne i atrakcyjne paputki Babice

Babice to polski producent bucików dla dzieci typu sof sole, dedykowanych najmłodszym. W całości są wykonane z delikatnych, miękkich, naturalnych skór. Charakteryzują się pięknym wzornictwem, idealnie oddającym dziecięce charaktery i osobowość, a ich staranne wykonanie z pewnością nie umknie uwadze żadnego rodzica. Kapcie dziecięce Babice są miękkie, wygodne i oddychające, dlatego zapewnią komfort małym stópkom na każdym kroku. Dostępne są także modele zimowych paputków niechodków, idealnych dla maluchów jeżdżących w wózkach. Wyszukany, a przy tym estetyczny design cieszy oko i sprawia, że buciki Babice są nie tylko niezwykle praktyczne, ale również stanowią idealny dodatek do modnych dziecięcych stylizacji.

Wsparcie dla rozwoju i dobrego gustu

Paputki Babice są idealną alternatywą dla bosych stóp. Wspierają prawidłowy rozwój układu ruchu, a przy tym chronią i izolują małe stópki od zimnej podłogi czy zanieczyszczeń. Doskonale sprawdzą się jako bamboszki po domu, jak i obuwie dziecięce do przedszkola czy żłobka. Mogą je nosić zarówno maluchy, które chodzą samodzielnie, jak i te, które jeszcze nie korzystają z siły własnych nóżek. Są elastyczne, lekkie i wyjątkowo łatwe w zakładaniu, a atrakcyjny design sprawi, że każdy maluch będzie je nosił z przyjemnością. Obuwie dziecięce Babice posiada certyfikat TUV Nord, potwierdzający ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. To wyjątkowe paputki, które łączą wygodę, bezpieczeństwo i świetny, modny styl, co zadowoli zarówno maluchy, jak i ich rodziców. 

babice

Less
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.