Lista produktów marki Attipas

Aktywne filtry

Kapciuszki dziecięce Attipas – najlepszy przyjaciel pierwszych kroków

Nazwa firmy produkującej kapciuszki dziecięce Attipas powstała poprzez połączenie koreańskiego „atti”, które oznacza najlepszy przyjaciel i francuskiego „pas”, czyli krok. Attipas to w wolnym tłumaczeniu najlepszy przyjaciel pierwszych kroków. Buciki dziecięce Attipas powstały w trakcie siedmiu lat badań wraz z Centrum Poznawczo-Behawioralnym Uniwersytetu w Seulu. Ich idealna sylwetka została opracowana naukowo.

Miękkie buciki dziecięce Attipas są opracowane tak, by wspierały odpowiedni rozwój stopy dziecka w trakcie nauki chodzenia. Dzięki temu, że składają się z miękkiej bawełnianej skarpety oraz silikonowej, antypoślizgowej podeszwy idealnie nadają się do nauki czucia i równowagi wśród najmłodszych dzieci. Ponadto szerokie noski kapci Attipas pozwalają na dowolne ruchy palców, a usztywniona pięta stabilizuje stópkę dziecka i zapobiega kontuzjom. W silikonowej podeszwie znajdują się także specjalne dziurki, które ułatwiają wentylację.

Buciki do żłobka, przedszkola i na plac zabaw

Unikalna budowa kapci Attipas sprawia, że są one idealne zarówno jako buciki do noszenia w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Buciki dziecięce Attipas sprawdzą się idealnie jako buciki do żłobka czy przedszkola, a także jako kapciuszki domowe dla dzieci – tych małych i tych większych. Miękkie bawełniane wykończenie nie będzie krępowało ruchów, a antypoślizgowa podeszwa zapewni bezpieczeństwo na dowolnym rodzaju podłoża. Każde dziecko w bucikach Attipas będzie czuło się, jakby biegało boso.

Kolorowe kapciuszki dziecięce Attipas, również dla alergików

Kapciuszki dziecięce Attipas to wyjątkowe buciki dziecięce, które nie tylko są miękki i wygodne, ale przede wszystkim kolorowe. Szeroka gama kolorów i wzorów pozwala na wybranie idealnego wzoru zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dodatkowe serie z okazji różnych świąt pozwalają na skompletowanie całej gamy kapciuszków Attipas idealnych dla naszego dziecka.

Specjalnie zaprojektowana linia Attipas Natural Herb została stworzona dla dzieci skłonnych do alergii. W farbowaniu kapciuszków dziecięcych Attipas z tej serii zostały wykorzystane jedynie barwniki naturalne pochodzące z roślin, dzięki czemu mamy pewność, że nie uczulą naszego dziecka. Wszystkie buciki dziecięce Attipas nadają się także do prania w pralce, jednak producent zaleca pranie ręczne, by uniknąć zniszczeń mechanicznych i przebarwień.

attipas


Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.