Lista produktów marki EZPZ

Aktywne filtry

Marka EZPZ została założona w Stanach Zjednoczonych przez Lindsey Laurain, mamę trójki chłopców, tworzą ją członkowie jej rodziny oraz grupa wieloletnich przyjaciół. Motto marki brzmi: „mniej bałaganu, więcej frajdy”, a samo EZPZ („easy peasy”) oznacza „bułka z masłem”. Odzwierciedla ono ideę twórczyni tych innowacyjnych produktów, wspierających naukę samodzielnego jedzenia dla dzieci, a jednocześnie ułatwiających życie rodzicom. Wszystkie modele silikonowych mat są testowane nie tylko przez niezależne, przyznające certyfikaty firmy, ale również przez prawdziwe rodziny. Ponadto marka promuje samodzielność dzieci, zarówno podczas jedzenia, jak i zabawy, wpajanie zdrowych nawyków żywieniowych i rozwój zdolności motorycznych. Współpracuje też m.in. z lekarzami, terapeutami mowy czy specjalistami od żywienia dzieci neutrotypowych i niepełnosprawnych. Produkty EZPZ otrzymały szereg nagród, np. za pomysłowość i design, ale także za uczciwy i odpowiedzialny sposób prowadzenia biznesu.

EZPZ to marka specjalizująca się w innowacyjnych produktach dla dzieci, które mają na celu ułatwienie i usprawnienie procesu jedzenia oraz zabawy. Ich flagowym produktem są maty ezpz Happy Mat, które są jednocześnie talerzami i podkładkami silikonowymi. Maty te zostały zaprojektowane tak, aby przylegały do powierzchni stołu, co zapobiega ich przesuwaniu się podczas posiłków.

Maty ezpz Happy Mat mają wbudowane przegródki, które pomagają w porcjowaniu jedzenia i umożliwiają dziecku samodzielne jedzenie. Są również bardzo łatwe do czyszczenia, ponieważ można je myć w zmywarce. Produkty ezpz są wykonane z bezpiecznego dla dzieci silikonu wolnego od BPA, ftalanów i lateksu.

Oprócz mat ezpz Happy Mat, marka oferuje również inne produkty, takie jak maty ezpz Mini Mat, ezpz Tiny Cup (kubek dla maluchów), ezpz Bowl (miska dla dzieci) i wiele innych. Wszystkie produkty są zaprojektowane z myślą o ułatwieniu codziennych czynności związanych z jedzeniem i zabawą dziecka.

EZPZ zdobyło popularność dzięki swoim innowacyjnym i funkcjonalnym produktom, które są jednocześnie bezpieczne i atrakcyjne dla dzieci. Marka zyskała także uznanie rodziców i ekspertów, a jej produkty są powszechnie polecane przez specjalistów z dziedziny żywienia dzieci i rozwoju sensorycznego.

Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.